Hakkımızda

ARİŞ, 1985 yılında Nişantaşı`ndaki halen varolan ilk mağazasıyla hizmete başlamıştır.

Kurulduğu yıldan itibaren izledikleri strateji ile hızla büyüyerek şimdilerde deneyimli kadrosu ve zengin ürün çeşidiyle Nişantaşı, Erenköy, Modoko Plaza (Ümraniye)  mağazalarında müşterilerine hizmet vermektedir. Bunun dışında çeşitli illerde çözüm ortakları ile çalışabilmektedir.

2001 yılında aldığı şirketleşerek kurumsallaşma yönünde bir adım daha atmıştır.

İlk yıllarda daha çok cam ve ayna üzerine çalışmalar yapan ARİŞ, şimdilerde iki bine yakın varak çerçeve modelinin yanı sıra modern ayna, ayna mobilya, yağlıboya,aksesuar ürünleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Bunların yanı sıra sipariş edilen ebat ve tarzda yağlıboya çalışmaları, modern ayna, ayna mobilya ve çerçeve yapılmaktadır.

Üretim ve Pazarlama anlamında ürünlerini ve kendini sürekli yenileyen ARİŞ, yurtiçi ve yurtdışından geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.

Katıldığımız fuarlar Dubai, Suudi Arabistan, Moskova, İzmir fuarlarıdır. Bu yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda uzman kadrosu ile satış ve satış sonrası hizmetleri ile de müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya çalışmaktadır. 


ARİŞ, yenlikçi, modern, zengin ürün çeşitleri ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışı ile her geçen gün çalışma alanlarını genişletmektedir.